Údržba bazénov
Odborná komplexná starostlivosť o bazény so všetkými potrebnými náležitosťami, ktoré sú nutné pri profesionálnej údržbe bazénu. Pravidelný dohľad a čistenie bazénu, jeho okolia, kontrola kvality vody a udržiavanie ph nutného pre bazénovú vodu. Mechanické čistenie vody od usadenín, lístia, hmyzu, údržba a čistenie filtračného systému, zabezpečenie a zavedenie potrebných materiálov pre údržbu.

Montáž filtrácií a inej technológie
Zabezpečujeme montáž filtrácií a inej technológie súvisiacej so starostlivosťou o kvalitu vody vo vašom bazéne. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov. Tiež v prípade poškodenia alebo poruchy filtračného systému bazénov, vieme vám odborne poradiť a pomôcť pri riešení problému.

Opravy bazénov
Zhodnotíme rozsah poškodenia bazénov rôznych druhov, od malých, cez väčšie plastové až po murované a navrhneme vám riešenie problému. Práce sú vykonávané profesionálmi s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov. Tiež v prípade poškodenia alebo poruchy filtračného systému bazénov, vieme vám odborne poradiť a pomôcť vyriešiť problém.

Predaj bazénovej techniky
Poskytujeme kvalitné a spoľahlivé výrobky určené pre správu a údržbu bazénov. Zabezpečíme vám podľa požiadavky, veľkosti a druhu bazénu najvhodnejšie riešenie pre profesionálne udržiavanie bazénov. Produkty vám ponúkne a odborne vám poradí profesionál s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre správnu údržbu bazénov, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.