Inštalatérske práce
V pohľade do minulosti môžeme napísať, že novým a veľmi praktickým spôsobom prepojenia vody v domácnostiach na miestach so sťaženým prístupom, sa stali flexibilné hadice. Využívajú sa najmä na pripojenie vody k vodovodným batériám v kuchyni alebo kúpeľni, pripojenie automatickej práčky k vode, pripojenie nádržky WC. Ak sa vám poškodia flexibilné hadice a dochádza k úniku vody je potrebná ich výmena za nové.

Montáž kúpeľňových doplnkov
Pekné a moderné kúpeľne dnes ponúkajú široký priestor pre doplnky, ktoré sú z praktického, estetického a v neposlednom rade často zdravotného hľadiska vhodné pre pohodlnejší a kvalitnejší spôsob života. V prípade, že potrebujete riešiť otázku montáže špeciálnych alebo bežných doplnkov v priestoroch vašej kúpeľne, budeme radi ak sa na nás obrátite.

Vodoinštalatér
Zabezpečujeme montáže, prípadne výmenu vodovodných potrubí v domácnostiach alebo iných objektoch podľa požiadavky každého klienta. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

 

Oprava sifónov
Poskytujeme službu opravy vodovodných sifónov v domácnostiach, alebo iných objektoch, podľa požiadavky klienta. Na výber je viacero druhov technológií sifónov a preto zvolíme najvhodnejší pre dané umiestnenie, typ osadenia a spád vody. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Výmena, montáž umývadiel
Osadenie nových alebo výmena starých umývadiel v kúpeľni, drezy v kuchynskej linke, zabezpečíme výmenu, osadenie, pripojenie batérie, pripojenie vody k batériám, napojenie umývadiel k odtokom. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

 

Oprava WC
Vaša toaleta môže splachovať v poriadku, ale stava sa, že sa časom mechanizmus dôsledkom kvality vody a dlhodobého používania pokazí . Najčastejším problémom je, že napúšťanie vody sa zastaví a o chvíľu sa znovu spustí, alebo neustále uniká voda do misy. Či tak alebo onak, je to plytvanie veľkého množstva vody a hluk, ktorý vás neustále ruší. Pri tejto závade pre prípadné predídenie problémom s veľkým únikom vody pri dnešných cenách, alebo horším rizikom vytopenia svojej domácnosti, alebo domácnosti susedov, je vhodným riešením kontrola a následné opravenie systému toalety odborníkom. Naše služby zahŕňajú zhodnotenie závady a následné riešenie problémov.